EZ Grip Plastic Razor Blade Holder & 5 Blades Zobacz większe

EZ Grip Plastic Razor Blade Holder & 5 Blades

EZ 5GP

Nowy

Skrobaczka do naklejek i 5 plastikowych ostrzy

Więcej szczegółów

14,99 zł

EZ Grip Plastic Razor Blade Holder & 5 Blades to zestaw składający się z 5 plastikowych dwustronnych ostrzy oraz przeznaczonego do nich uchwytu.

Te plastikowe nożyki wykonują te same zadania, do których do tej pory używałeś metalowych żyletek. Z jedną istotną różnicą... są o wiele bardziej bezpieczne!
W przeciwieństwie do metalowych żyletek, produkt EZ Grip Plastic Razor Blade nie uszkodzi takich powierzchni jak lakier czy szkło podczas usuwania naklejek, ptasich odchodów, żywic z drzew i innych lepkich zabrudzeń.

Gdy trzeba usunąć starą naklejkę z szyby pojazdu,wiekszość osób sięga po staromodne stalowe ostrze żyletki. Ale co, gdy trzeba usunąć naklejkę z powierzchni nieregularnych lub chromowanych? Ostrze ze stali maszynki jest zbyt ostre i zbyt ryzykowne.

EZ-Grip Plastic Razor Blades są wykonane z tworzywa sztucznego formowanego podczas wtryskiwania na gorąco, co zapewnia wytrzymałość i sztywność ostrzy. Plastik ten oferuje zwiększoną stabilność pionową i poziomą. Ma niski współczynnik tarcia, jest odporny na wiele chemikaliów i rozpuszczalników.

Dla lepszego poślizgu, szczególnie na elementach delikatnych, jak lakier samochodowy, należy stosować wraz z lubrykantem, bądź quick detailerem dla lepszego poslizgu ostrza.

Wraz z ostrzami w zestawie znajduje się plastikowy uchwyt, który zapewnia pewny stabilny chwyt ostrza i precyzję pracy.

Pamiętaj, EZ-Grip Plastic Razor Blades są dwustronne!

Zestaw zawiera uchwyt oraz 5 plastikowych żyletek. Istnieje możliwość dokupienia więcej żyletek osobno.

Opinie

Napisz opinię

EZ Grip Plastic Razor Blade Holder & 5 Blades

EZ Grip Plastic Razor Blade Holder & 5 Blades

Skrobaczka do naklejek i 5 plastikowych ostrzy

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: