Maxifi Soap Free 2 kg Zobacz większe

Maxifi Soap Free 2 kg

MAX SOAPF2000

Maxifi

Nowy

Proszek do bonetowania bez detergentów

Więcej szczegółów

149,90 zł

Maxifi Soap Free to nowoczesny proszek do bonnetowania. Nie zawiera detergentów, mydła, rozpuszczalników, kompozycji zapachowych, ani toksycznej chemii. Odpowiedni do pomieszczeń w których przebywają alergicy lub dzieci. Szybki, ekonomiczny i łatwy w użyciu, może być stosowany jako bezpieczny pre-spray. Nie pozostawia lepkiego, mydlanego osadu, dzięki czemu czyszczone tkaniny są miękkie, miłe w dotyku i nie brudzą się szybciej. Bezpieczny, szczególnie polecany do bonnetowania wykładzin, dywanów, tapicerki samochodowej, podsufitki czy trudno dostępnych miejsc. Wspaniały produkt, który każdy powinien mieć w swoim arsenale!

Produkt jest rozcieńczalny 1:166, pH 9.

Sposób użycia:

  1. Rozcieńcz w stosunku 1:166 (jedna miarka 15ml/2,5L ) z gorącą wodą (temp. 60°C). Dla lepszego rozpuszczenia: Napełnij 1/2 zbiornika gorącą wodą. Dodaj proszek do zbiornika oraz do pełna gorącej wody. Mieszaj przez około 2-3 minuty lub do całkowitego rozpuszczenia proszku. Preparatu można również użyć jako pre spray rozcieńczająć w stosunku 1:66 (jedna miarka 15ml/1L ) 
  2. Odkurz dokładnie czyszczony dywan, wykładzinę, tapicerkę.
  3. Przetestuj produkt w niewidocznym miejscu
  4. Bonetowanie ręcznie: Spryskaj roztworem na mikrofibrę, po czym czyść przecierając mikrofibrą tkaninę. Od czasu do czasu płucz mikrofibrę w czystej wodzie.
  5. Bonetowanie maszynowe: Spryskaj roztworem powierzchnię oraz pad do bonetowania, następnie szoruj szorowarką jednotarczową lub walcową

Opinie

Napisz opinię

Maxifi Soap Free 2 kg

Maxifi Soap Free 2 kg

Proszek do bonetowania bez detergentów