Optimum Power Clean APC Zobacz większe

Optimum Power Clean APC 504ml

OPT 02049

OPT Optimum

Nowy

Wyjątkowo wszechstronne APC

Więcej szczegółów

74,00 zł

Optimum Power Clean jest uniwersalnym produktem, który w bezpieczny sposób usuwa trudne zabrudzenia z wszelkich powierzchni i materiałów Unikalna formuła zawierająca specjalne polimery i emulgatory skutecznie rozkłada zanieczyszczenia i nie pozostawia śladu po czyszczeniu!

Stężony usuwa owady, brud z klocków hamulcowych jak również plamy z oleju. Rozcieńczony może zostać użyty do czyszczenia elementów skórzanych jak również gumowych i plastikowych. Optimum Power Clean jest produktem przyjaznym środowisku, który potrafi usunąć wszelkie trudne do usunięcia plamy!

Optimum Power Clean to potężny cios w brud będąc przy tym delikatnym dla czyszczonego elementu. Ten jeden produkt pozwoli wyczyścić cały samochód, od silnika i kół przez skórzaną tapicerkę i plastikową deskę rozdzielczą! Optimum Power Clean po rozcieńczeniu w proporcji 3:1 można użyć do usuwania z lakieru owadów oraz trudnego brudu, jak również w bezpieczny sposób wyczyścić elementy ze skóry, plastiku czy gumy. Przy większości plam wystarczy popsikać je naszym produktem, a następnie po prostu zetrzeć czystą szmatką.

Pojemność: 500 ml, 3,78 l

Opinie

Napisz opinię

Optimum Power Clean APC 504ml

Optimum Power Clean APC 504ml

Wyjątkowo wszechstronne APC

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: