Nowy Mafra Labocosmetica DERMA CLEANER 2.0 500ml Zobacz większe

Mafra Labocosmetica DERMA CLEANER 2.0 500ml

MAF LAB38

Mafra

Nowy

Czyszczenie i pielęgnacja skóry

Więcej szczegółów

94,71 zł

Mafra Labocosmetica #DÈRMA CLEANER 2.0 to skoncentrowany produkt o zrównoważonej formule, który delikatnie czyści każdy rodzaj skórzanej tapicerki. Jeśli skóra nie jest regularnie pielęgnowana, zazwyczaj nabiera błyszczącego i zniszczonego wyglądu.

# DÈRMA CLEANER 2.0 to idealny produkt do trwałego utrzymania oryginalnego i naturalnego wykończenia skórzanej tapicerki. Może być stosowany jako detergent do specjalnego czyszczenia bardzo zniszczonej skórzanej tapicerki lub jako środek do konserwacji. Dzięki specjalnej formule wzbogaconej zmiękczaczami o działaniu micelarnym, czyści powierzchnie skórzane, jednocześnie je nawilżając, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się i zachowując oryginalne wykończenie. Pozostawia przyjemny, świeży, czysty zapach na czyszczonych powierzchniach.

# DÈRMA CLEANER 2.0 przeszedł rygorystyczne międzynarodowe testy aktywności wirusobójczej i bakteriobójczej przeprowadzone w zewnętrznych niezależnych laboratoriach posiadających akredytację ISO 17025: 2005. W szczególności: • UNI EN 14476 Chemiczne środki dezynfekujące i antyseptyczne - Działanie wirusobójcze w medycynie • UNI EN 1276 Chemiczne środki dezynfekujące i antyseptyczne - Działanie bakteriobójcze • UNI EN 13697 Chemiczne środki dezynfekujące i antyseptyczne - Działanie bakteriobójcze - Bez działania mechanicznego. Po pomyślnym przejściu testów skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej, oprócz zapewnienia higienicznie doskonałego czyszczenia, gwarantuje całkowite usunięcie i powstanie nieprzyjemnych zapachów.

Sposób użycia:

  • Czyszczenie specjalne: usuń większość kurzu i brudu za pomocą odkurzacza. Produkt nanieść bezpośrednio na powierzchnię, za pomocą pędzla lub pędzla z miękkim włosiem wytworzyć pianę. Do usunięcia produktu użyj miękkiej ściereczki z mikrofibry.
  • Rutynowe czyszczenie: rozcieńczyć produkt 1: 1 rozpylając go bezpośrednio na powierzchnię, a następnie przetrzeć ściereczką z mikrofibry.
  • Aby chronić obrobione powierzchnie i zachować wodoodporność i elastyczność, zmniejszając ryzyko pękania, użyj specjalnego produktu # DERMA SEALANT.

Opinie

Napisz opinię

Mafra Labocosmetica DERMA CLEANER 2.0 500ml

Mafra Labocosmetica DERMA CLEANER 2.0 500ml

Czyszczenie i pielęgnacja skóry