Nowy Mafra Labocosmetica STC + HPC 50ml - Ceramiczna powłoka hyfrofobowa na 6 lat Zobacz większe

Mafra Labocosmetica PRO STC + HPC 30ml - Ceramiczna powłoka hyfrofobowa na 6 lat

MAF LAB50

Mafra

Nowy

Ceramika 7H o trwałości 6 lat

Więcej szczegółów

549,21 zł


Mafra #Labocosmetica #STC Trwała nanopowłoka ceramiczna , 70% fizyczna 30% chemiczna
S jak Si2O5 - Precyzyjny układ przestrzenny siliconu otoczonego tlenem gwarantuje doskonałą przyczepność do podłoża i skuteczniejszą powłokę ochronną
T jak TiO2 (Dwutlenek tytanu) to obecnie najbardziej innowacyjne rozwiązanie powłok dzięki zdolności samooczyszczania i odporności na chemikalia.
C jak powłoka CERAMICZNA - mieszanka chemiczno-fizyczna w wyjątkowy sposób łączy twardość i elastyczność warstwy szkła, zapewnia wysoce odblaskowy szklisty połysk, który utrzymuje się przez cały cykl leczenia.

Mafra #Labocosmetica # HPC toruje drogę do zupełnie nowej kategorii powłok dedykowanych do powłoki wierzchniej. Dzięki technologii „nano hydro-żel” tworzy hydrofobową membranę z polimerową matrycą złożoną z „bloków budulcowych”, które tworzą kraty i bezpośrednio przylegają do powierzchni w temperaturze pokojowej, tworząc wysoce odporną i elastyczną warstwę.
#HPC jest odporny na ataki chemiczne, solanki i promienie UV, które powodują korozję i nieusuwalne plamy, posiada również właściwości przeciwporostowe, jego cechą wyróżniającą jest właściwości antystatyczne i przeciwporostowe, dzięki czemu samochód pozostaje czysty na dłużej.
Powłoka #HPC może być nakładana samodzielnie lub jako środek ochronny na inne powłoki #labocosmetica (powłoka wierzchnia). Membrana ta tworzy trójwymiarowy połysk, który zapewnia głęboki połysk i uwydatnia kolor farby.

Powłoki #Labocosmetica zostały poddane różnym testom wytrzymałościowym, najpierw w laboratorium, a następnie bezpośrednio w terenie, również dzięki współpracy różnych międzynarodowych detailerów.

Wybraliśmy miasta o najbardziej ekstremalnych warunkach klimatycznych na świecie: Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie) ze względu na upały i burze piaskowe, Delhi (Indie) i Manilę (Filipiny) ze względu na duszący smog i tropikalne upały, Moskwę (Rosja ) i Göteborg (Szwecja) ze względu na zimno i warunki drogowe, oprócz głównych stolic europejskich, w których warunki klimatyczne i drogowe są z pewnością bardziej normalne.

Należy zaznaczyć, że przez cały czas trwania testów nie zawsze było możliwe przestrzeganie zalecanego przez nas programu konserwacji powłok.Pozwoliło nam to zweryfikować stan obrabianej powierzchni w najgorszej sytuacji. Wyniki licznych testów potwierdzają, że jeden rok życia naszych powłok to około 15 000 km.
Na podstawie tych danych możemy zatem stwierdzić, że:

Minimalna trwałość powłoki #STC + #HPC wynosi 90 000 km lub 6 lata

Opinie

Napisz opinię

Mafra Labocosmetica PRO STC + HPC 30ml - Ceramiczna powłoka hyfrofobowa na 6 lat

Mafra Labocosmetica PRO STC + HPC 30ml - Ceramiczna powłoka hyfrofobowa na 6 lat

Ceramika 7H o trwałości 6 lat