Obniżka! Shiny Garage Coco Tire Booster Zobacz większe

Shiny Garage Coco Tire Booster 250ml

SG 14.6250

Shiny Garage

Nowy

Szybki dressing do opon

Więcej szczegółów

26,10 zł

-10%

29,00 zł

Shiny Garage Coco Tire Booster to innowacyjny produkt do podkręcania efektu na oponach. Idealny na zloty, targi tam gdzie potrzebne jest szybkie uzyskanie rewelacyjnego wyglądu.
Coco Tire Booster to połączenie najwyższej jakości emulsji woskowych i silikonowych, polimerów i wody. Wodna konsystencja sprawia, że produkt może być aplikowany na mokre opony, jego aplikacja jest banalna, a właściwości pozwalają uzyskać efekt od matu przez satynę aż po połysk. Trwałość produktu aplikowanego na czystą oponę to 2 tygodnie.
Nasz dressing o zapachu masła kokosowego jest produktem niezbędnym w arsenale każdego pasjonata i profesjonalisty.

Sposób użycia:
Mat - aplikujemy na czystą suchą oponę, zraszamy aplikator i rozprowadzamy produkt po oponie, nadmiar usuwamy przy pomocy szmatki.
Satyna - aplikujemy na czystą suchą oponę lub oponę zabezpieczoną dressingiem, jeden/dwa strzały bezpośrednio na oponę, delikatnie zwilżamy aplikator i rozprowadzamy po oponie, pozostawiamy do wyschnięcia.
Połysk - aplikujemy bezpośrednio na suchą, czystą oponę lub oponę zabezpieczoną dressingiem, pozostawiamy do wyschnięcia, usuwamy ewentualny nadmiar produktu z felg.

Opinie

Napisz opinię

Shiny Garage Coco Tire Booster 250ml

Shiny Garage Coco Tire Booster 250ml

Szybki dressing do opon

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: