Kwazar Opryskiwacz Orion PRO+ Super 6L Zobacz większe

Kwazar Opryskiwacz Orion PRO+ Super 6L

KW 008887

Kwazar

Nowy

Opryskiwacz ciśnieniowy

Więcej szczegółów

145,68 zł

Kwazar Opryskiwacz Orion Pro+ jest idealny do pracy w myjniach i warsztatach samochodowych oraz w różnych gałęziach przemysłu. Doskonale sprawdza się w wykonywaniu zabiegów dezynsekcyjnych i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni.W opryskiwaczach Orion Pro+ zastosowano uszczelnienia wykonane z Vitonu. Dzięki temu charakteryzuje się podwyższona odpornością na agresywne środki chemiczne. Prosta, sprawdzona konstrukcja umożliwia łatwą wymianę uszczelnień i konserwację opryskiwacza bez użycia narzędzi.

Zbiornik opryskiwacza wyposażony jest w podstawę stabilizacyjną, dzięki której opryskiwacz jest bardzo stabilny. Podstawa izoluje zbiornik od podłoża oraz chroni go przed uszkodzeniem na skutek upadku. Na zbiorniku znajduje się skala umożliwiająca łatwe sporządzenie roztworu roboczego. Zbiornik nie posiada otworów technologicznych. Wpływa to bezpośrednio na jego wytrzymałość i bezpieczeństwo pracy.Zawór bezpieczeństwa zabezpiecza urządzenie i użytkownika przed nagromadzeniem wyższego niż dopuszczalne ciśnienia wewnątrz zbiornika.

Lanca opryskiwacza wykona jest z wytrzymałego mechanicznie i odpornego chemicznie kompozytu włókna szklanego. Na rękojeści lancy znajduje się manometr umożliwiający kontrolę ciśnienia wewnątrz opryskiwacza.Lanca opryskiwacza zakończona jest dyszą regulowaną pozwalającą uzyskać żądany stopień rozpylenia cieczy. Pasek transportowy pozwala na wygodne używanie opryskiwacza.

Cechy produktu:
Ciśnienie robocze : 0,35 MPa
Pojemność : 6 L
Waga : 2,2 kg
Wysokość : 58 cm

Opinie

Napisz opinię

Kwazar Opryskiwacz Orion PRO+ Super 6L

Kwazar Opryskiwacz Orion PRO+ Super 6L

Opryskiwacz ciśnieniowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: