Turtle Wax - Original Car Wax Zobacz większe

Turtle Wax - Original Car Wax

Turtle Wax

Nowy

Legendarny wosk w płynie

Więcej szczegółów

22,77 zł

  • 500 ml

Więcej informacji

Legendarny wosk, od którego wszystko się zaczęło! Tworzy twardą i błyszczącą warstwę ochronną na powłoce lakierniczej, izolując ją od dostępu detergentów, soli, żywicy oraz ptasich ekskrementów. Skutecznie usuwa głęboko zalegający brud i zanieczyszczenia, nadając głęboki połyski zapewniając długotrwałą ochronę. Do wszystkich powłok lakierniczych.

Formuła preparatu pozwala na usunięcie głęboko zalegającego brudu i zanieczyszczeń oraz nalotów tlenkowych. Produkt można bezpiecznie stosować na wszystkich powierzchniach malowanych, w tym również pokrytych lakierami metalicznymi oraz powłokami bezbarwnymi. Chroni lakier przed działaniem promieniowania UV oraz opadami “kwaśnych” deszczy.

Sposób użycia:
1. Dokładnie umyć i osuszyć samochód
2. Przy pomocy specjalnego aplikatora w formie gąbki lub zwilżonej ściereczki nałożyć wosk na powierzchnię i rozprowadzić ruchami kolistymi
3. Odczekać do wyschnięcia tak, aby pojawiła się "mgiełka, po czym delikatnie wypolerować powierzchnię nadając jej głęboki lustrzany połysk, używając w tym celu czystej, miękkiej i bezwłóknistej ściereczki

Zalecenia producenta:
Nie używać preparatu w miejscach poddanych bezpośredniemu działaniu promieni słonecznych, lub mocno rozgrzanych powierzchni. Unikać kontaktu preparatu z szybami i elementami wykończenia.

Pojemność: 500 ml

Opinie

Napisz opinię

Turtle Wax - Original Car Wax

Turtle Wax - Original Car Wax

Legendarny wosk w płynie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: